Medycyna w Mundurze
Nie bój się koronawirusa, nie zwlekaj z endoprotezoplastyką stawu biodrowego lub kolanowego
Masz chorobę zwyrodnieniową stawu biodrowego lub kolanowego, a boisz się koronawirusa? Nie zwlekaj! Już teraz zadzwoń do poradni Kliniki Traumatologii i Ortopedii Wojskowego Instytutu Medycznego i umów się na wizytę kwalifikacyjną a już za kilka miesięcy komfort twojego życia poprawi się. Oczekiwanie na zabieg endoprotezoplastyki w Wojskowym Instytucie Medycznym wynosi około 1 do 2 miesięcy.
Zabiegi protezoplastyki polegają na usunięciu zniszczonego stawu w przebiegu choroby zwyrodnieniowej lub urazu i zastąpieniem zniszczonej jego części protezą. Dedykowane są pacjentom z zaawansowanymi zmianami zwyrodnieniowymi stawów, z dużymi dolegliwościami bólowymi, ograniczeniem ruchomości stawu, przykurczami, nie poddającymi się leczeniu zachowawczemu.
Protezoplastyka eliminuje dotychczas występujące dolegliwości bólowe i poprawia ogólny komfort życia.
Już teraz zadzwoń i umów się na wizytę kwalifikacyjną (wymagane skierowanie do poradni specjalistycznej ortopedycznej lub skierowanie do szpitala)
Poradnia Kliniki Traumatologii i Ortopedii
tel. 261 816 305 (bez kierunkowego 22)
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30 – 14:30
www.wim.mil.pl/klinika_traumatologii_i_ortopedii
Klinika Traumatologii i Ortopedii WIM należy do najbardziej znanych, o najwyższym stopniu referencyjności ośrodków medycznych w Polsce. To zespół specjalistów ortopedii i traumatologii narządu ruchu, którzy długoletnie doświadczenie z zakresu protezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego, realloplastyk i zabiegów rekonstrukcyjnych zdobywali w kraju i za granicą.
Pacjent korzysta z najwyższej jakości opieki, hospitalizowany jest w dobrych warunkach. Ortopedzi WIM indywidualnie do potrzeb pacjenta dobierają rodzaj zabiegu (włącznie z protezoplastyką jednoprzedziałową kolana). Proponują implanty protezowe czołowych światowych producentów (z uwzględnieniem nowoczesnych rozwiązań technicznych, np. systemy modularne oraz implanty „custom made” stosowane w przypadkach szczególnie zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych z rozległymi ubytkami kostnymi).
Fot. Piotr BŁAWICKI